Odkryj nareszcie tajemnicę!

Przedstawiamy nasz pierwszy wspólny projekt - niezwykłą kopertówkę, stworzoną z pasją i kreatywnością ze stylistką - Kasią Dominiak.

To niezwykłe połączenie stylu i klasy jest dedykowane dla wyjątkowych kobiet, które doceniają unikalność i doskonałość w szczegółach. Jesteśmy dumni z tego projektu, który wyznacza nowe trendy i rozpoczyna nową erę dla obu marek.

Co jest tak wyjątkowego w tym dropie?

Pierwszy taki projekt w Polsce

Powstał głównie jako odpowiedź na potrzeby klientek Bez Alibi. Koniecznie musicie mieć ją, ponieważ za posiadaniem jej wiązać się będą bardzo wartościowe benefity.

Powstało tylko 70 unikatów

Każdy egzemplarz otrzymuje indywidualny numer. Ilość każdego z 4 kolorów jest ograniczona - kobalt jest najrzadszy, a antracyt i indygo jest dostępne w największej liczbie.

Gwarantowana autentyczność

Niedługo zdradzimy dlaczego to tak ważne w tym projekcie.

Do każdej torebki dołączamy ręcznie podpisany certyfikat potwierdzający autentyczność i użycie top premium jakości surowców.

A to nie wszystko...

Posiadanie torebki uprawniać będzie do dodatkowych benefitów takich jak zamknięta grupa na facebooku, vouchery i inne, o których się dowiecie w newsletterze po zapisie na listę oczekujących.

LA TIENE & BEZ ALIBI 2023

Poznaj teraz z bliska Torebkę Kopertówkę

×

.