O nas

SKÓRZANA PASJA

W La Tiene Bags pokochasz każdy dotyk naszych torebek. Wybieramy tylko wysokiej jakości skórę naturalną włoskiego i polskiego pochodzenia, która jest symbolem trwałości i elegancji. Nasze unikalne projekty są ponadczasowe i zaprojektowane tak, aby z biegiem lat nabierały jedynie wyjątkowego charakteru, zachowując jednocześnie piękną woń skóry.

RODZINNA FIRMA

La Tiene Bags to więcej niż marka - to część naszej rodziny. Mam na imię Ania, moje 25-letnie doświadczenie w projektowaniu obuwia, pomogło mi zrealizować moje wieloletnie marzenie o własnej kolekcji perfekcyjnych torebek. Wspierana przez męża Darka, który dba o najwyższą jakość importowanej skóry, córkę Kasię, która zarządza naszą obecnością w mediach społecznościowych, oraz syna Kubę, odpowiedzialnego za zarządzanie sklepem internetowym i marketing, tworzymy produkty, które są wyrazem naszej miłości do tego rzemiosła.

RĘCZNIE ROBIONE W SAMYM CENTRUM POLSKI

Z dumą szyjemy nasze torebki w Łodzi, sercu Polski, gdzie kaletnicze rzemiosło jest kultywowane od pokoleń. Każda torebka La Tiene jest wynikiem 25-letniego doświadczenia Ani w projektowaniu i tworzeniu galanterii skórzanej i mistrzowskiego rzemiosła, które nadaje im unikatowy charakter.

CERTYFIKOWANE SKÓRY

Produkty marki La Tiene są wytwarzane z naturalnej skóry, która posiada certyfikat ekologiczny Blauer Engel, przyznawany przez rząd niemiecki. Jest to potwierdzenie ekologicznej jakości oraz świadomego podejścia do ograniczania wpływu na środowisko w trakcie produkcji, recyklingu i utylizacji. Producent, który dostarcza skóry, jest pierwszą na świecie firmą, która otrzymała certyfikat USDA Biobased, oceniający odnawialność użytych materiałów.

Nasza firma La Tiene Bags nie posiada w swojej kolekcji żadnych produktów uszytych z materiałów "ekologicznych". Powodem dla którego nie stosujemy ich, jest fakt, że w ich składzie w znacznej ilości obecny jest plastik co zostało potwierdzone przez liczne badania.

WSPÓLNA PRZYGODA PEŁNA EMOCJI

Prowadzenie La Tiene Bags to dla nas nie tylko biznes, ale przede wszystkim wspólna przygoda, która nas zbliża. Ostatnie trzy lata były dla naszej rodziny czasem intensywnych przeżyć i niezapomnianych momentów, które utkwiły w naszej pamięci. Jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń była uroczystość otwarcia butiku w Łodzi, w którym możecie oglądać nasze “Latienki” na żywo.

×

.